Sklep zoologiczny Rabaty Sklep wędkarski

FAQ

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

1. Jakie są możliwe sposoby płatności?

a) Płatność przy odbiorze - możesz zapłacić przy odbiorze zamówienia tylko w sklepie stacjonarnym ul. Tylna 1, 44-119 Gliwice.

b) Płatność przelewem - możesz zapłacić tradycyjnym przelewem na poczcie lub w swoim banku. Dane konta niezbędne do przelewu wyświetlają się po zatwierdzeniu zamówienia dokonanego w naszym sklepie. W celu przyśpieszenia realizacji zamówienia prosimy w tytule umieścić imię i nazwisko oraz numer zamówienia, który został wysłany w mailu potwierdzającym zakup w naszym sklepie.

c) Szybkie płatności online - szybkie transakcje płatnicze w sklepie zookameleon.com obsługiwane są przez autoryzowany system eService.com.

Transakcje dokonywane za jego pośrednictwem zabezpieczone są certyfikatem SSL. Kiedy dokonujesz płatności, Twoje połączenie jest szyfrowane, zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa całej transakcji.

 Dane Twojej karty kredytowej czy konta bankowego przetwarzane są więc jedynie na stronie eservice.com.


2. Czy podane na stronie ceny są aktualne i ostateczne?

Informacje na stronach internetowych sklepu, zarówno dotyczące dostępności produktów jak i ich cen, są codziennie uaktualniane. Tak więc wszystkie ceny widoczne na naszych stronach są aktualne i ostateczne.


3. Faktura do zamówienia

Na każdy sprzedawany przez nas towar dołączamy paragon lub wystawiamy fakturę VAT. Na etapie składania zamówienia (podawania danych odbiorcy) należy w "Adresie rozliczeniowym" wypełnić pole "Firma" oraz "NIP", które niezbędne są do poprawnego wystawienia faktury VAT. Dodatkowo w polu, które przeznaczone jest na komentarz zamówienia, w 3 kroku zamówienia (03. Adres), wpisz hasło "faktura vat".


4. Czy po złożeniu zamówienia możliwa jest jego zamiana lub rezygnacja?

Na prośbę klienta możemy dokonać zmian w złożonym zamówieniu, jeśli tylko zamówienie nie zostało już przez nas zrealizowane i wysłane.


5. Czy towar jest aktualnie dostępny ?

Większość towaru posiadamy w naszym magazynie. Przy każdym produkcie i jego wariantach znajduje się informacja o dostepności produktu.
Wysyłka dostepnego towaru może nastąpić niezwłocznie po dokonaniu zamówienia i zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.Zdarza się, że towar aktualnie nie jest dostępny gdyż wyczerpały się jego stany magazynowe (sprzedaż w sklepie stacjonarnym), ale w niedługim czasie jego sprzedaż zostanie wznowiona.


Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

dostępne płatności zookameleon