Sklep zoologiczny Rabaty Sklep wędkarski

AQUAEL FILTR ASAP 1600 ZEWNĘTRZNY 113270

Kod produktu: 4177

Dostępność: 2 szt.


Nowe filtry AQUAEL ASAP są zupełnie inne. Zastosowano w nich sprawdzone rozwiązania pozwalające na maksymalne uproszczenie konstrukcji urządzenia. Składają się z jednej lub dwóch zewnętrznych pomp zasilających połączonych za pomocą węży z dużymi, transparentnymi pojemnikami na media filtracyjne.

399,00 zł

399,00 zł za szt.

Opis produktu

Nowoczesne filtry kanistrowe dostępne na rynku to często urządzenia z mechanizmami i udogodnieniami mającymi ułatwiać życie ich użytkownikom. Tymczasem często przeciętny akwarysta zainteresowany wyłącznie skutecznością pracy urządzenia gubi się w gąszczu przycisków, dźwigni i pokręteł. 

Nowe filtry AQUAEL ASAP są zupełnie inne. Zastosowano w nich sprawdzone rozwiązania pozwalające na maksymalne uproszczenie konstrukcji urządzenia. Składają się z jednej lub dwóch zewnętrznych pomp zasilających połączonych za pomocą węży z dużymi, transparentnymi pojemnikami na media filtracyjne. Ich niebywale prosta konstrukcja umożliwia bezproblemową obsługę nawet osobom nie zorientowanym w skomplikowanych zagadnieniach technicznych. Efektywnie oczyszczają wodę nawet w dużych akwariach, co więcej, pojemniki filtracyjne można łączyć ze sobą szeregowo tworząc większe systemy filtracyjne.

Nowoczesne silniki zużywają niewiele energii, zaś przezroczyste ściany pojemników umożliwiają bieżącą kontrolę stanu zabrudzenia. Funkcja bypass zapewnia komfort czyszczenia filtra i wymiany wkładów filtracyjnych bez potrzeby wyłączania pomp.

NazwaFiltr ASAP 1600
Ilość pomp 2
Wydajność filtra [l/h] 1300
Łączna wydajność pomp [l/h] 1600
Pojemność filtra [l] 11
Rekomendowana pojemność akwarium [l] 200-350
Indeks 113270
EAN 5905546192224

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

dostępne płatności zookameleon