Sklep zoologiczny Rabaty Sklep wędkarski
FEMANGA ALGEN STOPP GENERAL 250 ML ZWALCZA GLONY PĘDZELKOWATE KRASNOROSTY Zobacz większe

FEMANGA ALGEN STOPP GENERAL 250 ML ZWALCZA GLONY PĘDZELKOWATE KRASNOROSTY

Kod produktu: 7231

Dostępność: 0 szt.


Preparat przeciwko glonom pędzelkowatych. Oryginalne opakowanie. To bardzo skuteczny środek anty glonowy. Zwalcza większość z gatunków glonów w akwarium w tym bardzo uciążliwe krasnorosty. Środek ten jest nieszkodliwy dla roślin oraz organizmów wodnych.

Sposób użycia: należy podawać 25 ml/100l wody raz w tygodniu przez miesiąc, tak aby przez cały czas kuracji utrzymywać stężenie środka w wodzie.

34,00 zł

34,00 zł za szt.

Opis produktu
Femanga Algen Stopp! General - preparat przeciwko glonom.

Eliminuje wszelkiego rodzaju glony wyjątkowo skutecznie. Wcześniejsze rozpoczęcie kuracji przynosi lepsze i szybsze efekty. Podawanie Femanga Algen Stop General po zakończeniu leczenia ma pozytywny wpływ na ryby i rośliny. Zapobiegawczo należy podawać połowę dawaki zalecanej przez producenta raz na dwa tygodnie nawet przy zakupie nowych ryb i roślin.

Stare kolonie glonów pędzelkowatych na liściach nie opadają po kuracji. Ich budowa komórkowa jest utwardzona więc pozostają one po obumarciu jako martwy glon, który może jeszcze rozsiewać zarodniki.Kuracja powinna być jednak kontynuowana aż do usunięcia tych pozostałości.

Femanga Algen Stop General wspiera wzrost roślin w trakcie kuracji.

Zastosowanie :

Przed zastosowaniem w celu osiągnięcia lepszego efektu zaleca się wymianę 1/3 wody w akwarium. W czasie kuracji należy usunąć z filtra węgiel oraz wyłączyć lampę UV

Wstrząsnąć przed użyciem. Podawać 25ml na każde 100l wody tygodniowo przez okres 4 tygodni. Prewencyjnie podawać połowę dawki raz na dwa tygodnie.

Przed użyciem należy zapoznać się z informacją na etykiecie. Stosowanie zgodnie z zaleceniami producenta nie powoduje skutków ubocznych.

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

dostępne płatności zookameleon